
Milí Noshráči,
dovolte mi informovat vás o změnách v našem CZ týmu.
Jak jste si někteří mohli všimnout, na podzim minulého roku se s námi rozloučili GM Fezerion a GM Arelynn. Oběma tímto děkuji za odvedenou práci a čas, který do podpory vložili a přeji jim mnoho úspěchů v osobním životě.
Naopak GM Wynfir se v týmu prokázal jako velmi spolehlivý a učenlivý, a proto se nyní zaučuje na post SGM.
Nakonec vítám naše nováčky TGM Tilus a TGM Agorius, které teď budete potkávat především na hře, než se plně zaučí a stanou se plnohodnotnými GM.
Všem třem gratuluji a přeji příjemnou službu!