Změny v týmu NosTale

  • styleLogo-bb5615dabb13a7af5dbd081b8ea5d521f9d1c79b.png



    Milí Noshráči,


    dovolte mi informovat vás o změnách v našem CZ týmu.


    Jak jste si někteří mohli všimnout, na podzim minulého roku se s námi rozloučili GM Fezerion a GM Arelynn. Oběma tímto děkuji za odvedenou práci a čas, který do podpory vložili a přeji jim mnoho úspěchů v osobním životě.

    Naopak GM Wynfir se v týmu prokázal jako velmi spolehlivý a učenlivý, a proto se nyní zaučuje na post SGM.


    Nakonec vítám naše nováčky TGM Tilus a TGM Agorius, které teď budete potkávat především na hře, než se plně zaučí a stanou se plnohodnotnými GM.


    Všem třem gratuluji a přeji příjemnou službu!

    pPx2Zj4.png

  • Milí Noshráči,


    dovolte mi informovat vás o změnách v našem CZ týmu.


    Na konci roku se s námi rozloučil GM Agorius . Tímto mu děkuji za odvedenou práci a čas, který věnoval podpoře a především hráčům.

    Dále vítám GM Draelith , který právě ukončil zkušební lhůtu a stal se plnohodnotným členem našeho týmu.


    Hodně zdaru a trpělivosti!

    pPx2Zj4.png